اگر نکونام ایرانی نبود، برای او بهترین مراسم‌ها را می‌گرفتند | اتاق خبر
کد خبر: 359528
تاریخ انتشار: 26 تیر 1395 - 20:48
دایی:
کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید مسئولان فوتبال ایران باید یک مراسم خداحافظی آبرومند برای نکونام برگزار می‌کردند.

علی دایی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علی دایی با حضور در مرکز خیریه نگهداری از کودکان ناتوان درباره خداحافظی جواد نکونام اظهار کرد: فکر می‌کنم نکونام مانند همه فوتبالیست‌های ایرانی مراسم خداحافظی غریبانه‌ای داشت. هرچند او محل خوبی را برای این اتفاق انتخاب کرد و به او به خاطر این انتخابش تبریک می‌گویم.

دایی خاطرنشان کرد: من همبازی نکونام بودم و مدتی هم به عنوان مربی با او فعالیت کردم و مطمئنم اگر جواد نکونام ایرانی نبود و برای مثال در یکی از کشورهای عربی بازی می‌کرد الان برای او برزیل و آرژانتین را به کشورشان آورده بودند.

او اضافه کرد: جواد یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ما بود و مطمئنم در کسوت مربیگری هم موفق می‌شود. فقط امیدوارم او اشتباهی را که ما در اوایل مربی‌گری‌مان انجام دادیم تکرار نکند. هیچ کدام از ما دنبال مراسم خداحافظی نبودیم و به این غریبانه رفتن‌ها عادت کرده‌ایم.

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: رسانه‌ها نقش موثری در تشویق مردم برای حمایت از کودکان ناتوان دارند و امیدوارم در آینده شاهد حضور پررنگ‌تر مردم باشیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید