آمادگی ورزشگاه آزادی برای اجرای طرح بلیت فروشی تماشاگران بر اساس شماره صندلی | اتاق خبر
کد خبر: 360586
تاریخ انتشار: 31 تیر 1395 - 09:19
در آستانه اغاز لیگ شانزدهم مطرح شد
مدیریت مجموعه ورزشی ازادی از آمادگی این مجموعه برای بلیت فروشی سکوی تماشاگران بر اساس شماره صندلی خبر داد.

رونمایی از صندلی‌های طبقه دوم مجموعه ورزشی آزادی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در جریان دیدار علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس با سید حسن طباطبایی مدیر مجموعه ورزشی آزادی، طباطبایی از آمادگی سخت افزاری ورزشگاه آزادی برای بلیت فروشی بر اساس شماره صندلی تماشاگران خبر داد و گفت: به لحاظ فنی زیر ساخت های این کار در ورزشگاه ازادی در نظر گرفته شده و در صورت موافقت سازمان لیگ می توان از همین فصل بلیت فروشی را بر اساس شماره صندلی انجام داد. در همین راستا شماره صندلی تماشاگران در طبقه نخست نصب شده و در صندلی گذاری طبقه دوم نیز به این اصل مهم توجه می شود.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی افزود: در صورتی که سازمان لیگ بلیت فروشی را بر اساس شماره صندلی انجام دهد، ورود و خروج تماشاگران به ورزشگاه آزادی راحت تر می شود و آنها مجبور نیستند برای مسابقه ای مثل دربی از شب قبل از بازی در ورزشگاه حاضر شوند.

این صحبت های طباطبایی در شرایطی مطرح شد که طاهری نیز در جلسه خود با مدیر مجموعه ورزشی آزادی عنوان داشت که فدراسیون اجازه بلیت فروشی بازی های پرسپولیس در لیگ را به این باشگاه واگذار کرده که طباطبایی در پاسخ به صحبت های طاهری یادآور شد که انجام این کار منوط به اعلام رسمی سازمان لیگ است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید