بررسی پروند قتل یکی از اراذل معروف تبریز | اتاق خبر
کد خبر: 362722
تاریخ انتشار: 13 مرداد 1395 - 10:08
معاون اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان شرقی با اشاره به انتشار برخی شایعات در مورد کشته شدن یکی از اراذل و اوباش تبریز گفت: این پرونده در دست بررسی است.

به گزارش اتاق خبر، سرهنگ علی اسمعیل پور ضمن تشریح این پرونده اظهار داشت: شب گذشته دو نفر از اراذل و اوباش سابقه دار تبریز در حالت غیر عادی و با عربده کشی موجب ایجاد رعب و وحشت در بین مردم یکی از محلات تبریز شده و با قمه به حاضران در این محل حمله می کردند.

وی در ادامه خاطر نشان شد: کارکنان نیروی انتظامی پس از حضور در سر صحنه و مشاهده این افراد که سر و صورت خونی نیز داشتند، با شلیک تیر هوایی آنها را به آرامش دعوت می کنند که در مقابل یکی از این دو نفر با قمه به سمت یکی از ماموران حمله ور می شود و همین امر مامور نیروی انتظامی را مجبور به شلیک به سمت وی می کند.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان شرقی تصریح کرد: پس از این اتفاق، فرد مجروح به بیمارستان منتقل و در آنجا فوت می شود که پزشکی قانونی با توجه به احتمال درگیری های قبلی این فرد با دیگر اراذل و اوباش در حال بررسی پرونده کشته شدن وی بوده و علت تامه مرگ را پس از انجام این بررسی ها اعلام خواهد کرد.

اسمعیل پور در پایان خاطر نشان شد: پرونده قضائی نیز در این خصوص تشکیل شده و موضوع از طریق نیروی انتظامی آذربایجان شرقی نیز در دست بررسی است.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید