برای بازگشت مسی به تیم ملی با او صحبت می‌کنم | اتاق خبر
کد خبر: 362786
تاریخ انتشار: 13 مرداد 1395 - 15:52
بائوسا:
ادگاردو بائوسا، سرمربی ۵۸ ساله آرژانتین از صحبت با لیونل مسی برای بازگشت به تیم ملی این کشور خبر داد.

سرمربی جدید آرژانتین

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، لیونل مسی ستاره آرژانتینی بعد از شکست تیم ملی کشورش در فینال رقابت ها کوپا آمه ریکا از آلبی سلسته خداحافظی کرد.

فدراسیون فوتبال آرژانتین ادگاردو بائوسا را که در سائوپائولو برزیل مربیگری می کرد، به عنوان سرمربی جدید تیم این کشور انتخاب کرد. این مربی آرژانتینی هشت ماه بود که هدایت سائوپائولو را بر عهده داشت اما بعد از این که با پیشنهاد مربیگری در آلبی سلسته مواجه شد، قرارداد خود را با نماینده برزیل فسخ کرد.

این مربی آرژانتینی در اولین نشست خبری خود به عنوان سرمربی تیم ملی این کشور با سوال های زیادی درباره بازگشت لیونل مسی به تیم ملی این کشور روبرو شد. این مربی درباره بازگشت مسی به تیم ملی این کشور گفت: من با مسی و خانواده این بازیکن درباره بازگشت به تیم ملی صحبت نکردم. البته همانطور که با رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین نیز صحبت کرده ام قرار است سفری داشته باشم تا با لیونل مسی صحبت کنم. من هم مثل مسی از این شکست ناراحت شدم و مطمئنم تمام مردم آرژانتین نیز همین حس را داشته باشند ولی با خداحافظی مسی از تیم ملی آرژانتین چیزی درست نمی‌شود و شرایط بدتر خواهد شد.

سرمربی جدید آلبی سلسته ادامه داد: باید مسی را قانع کنیم که او می تواند به تیم ملی کمک کند و او باید درک کند که حضور او برای تیم ملی مفید است و می‌تواند به ما کمک کند. قرار است به زودی با مسی صحبت کنم و امیدوارم او تصمیم خود را عوض کند و به تیم ملی بازگردد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید