استقلال زخمی است | اتاق خبر
کد خبر: 362996
تاریخ انتشار: 14 مرداد 1395 - 07:47
دست‌نشان:‌
سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان اظهار کرد استقلال در حال حاضر تیمی زخمی است اما او و تیمش با برنامه‌ریزی تلاش می‌کنند مقابل این تیم پیروز شوند.

نادر دست نشان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نادر دست‌نشان اظهار کرد: ‌بعد از دو تساوی که از دیدارهای صبا و تراکتورسازی به دست آوردیم، با تیم استقلال تهرانی بازی داریم که بسیار زخمی است. این تیم از دو بازی اولش تنها به دو امتیاز دست پیدا کرده است و فشار روی این تیم از سوی هواداران و جامعه فوتبال وجود دارد. استقلال تهران تا این هفته از مسابقات، نتایج دلخواه خود را به دست نیاورده هرچند بد هم بازی نکرده است. به هر حال در بازی با ما تمام توان‌شان را خواهند گذاشت تا این بازی را با پیروزی به پایان برسانند و از فشاری که روی آن‌ها است، کاسته شود. طبیعتا بازی سختی برای ما در حضور تماشاگران پرشور استقلال تهران خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: ‌شرایط روحی و روانی تیم ما نیز بسیار خوب است. با تیم بزرگی چون استقلال تهران در بیرون از خانه بازی داریم. با توجه به این‌که می‌دانیم فشار زیادی روی تیم استقلال است، برنامه‌ریزی کردیم که از روزنه‌هایی که مطمئنا در این تیم ایجاد خواهد شد، استفاده کنیم و چه بسا پیروز میدان هم شویم. هرچند که تساوی هم در این بازی برای ما حکم پیروزی است.

نادر دست نشان در ادامه هم اظهار کرد: در بازی با استقلال تهران به این صورت نیست که از پیش شکست خورده باشیم بلکه به تهران می‌رویم تا یک بازی خوب به نمایش بگذاریم و گوشه چشمی هم به پیروزی در این دیدار خواهیم داشت. بازیکنان جوان و با انگیزه‌ای داریم که بیشتر آن‌ها تاکنون در لیگ برتر و ورزشگاه آزادی بازی نکردند و همه این‌ها به ما کمک می‌کند تا با انگیزه بیشتر و تفکر بهتری مقابل استقلال تهران بازی کنیم.

دست‌نشان در ادامه در خصوص بازیکنان خارجی تیمش نیز عنوان کرد: بازیکن کره‌ای در دیدار با تراکتورسازی به میدان رفت که یکی از بازیکنان بسیار مفید ما بود. همه نیز از او راضی بودند. رشید، دیگر بازیکن خارجی‌مان است که شرایط خوبی دارد و در دیدار دوستانه روز گذشته (سه‌شنبه) برابر استقلال اهواز بازی کرد و نمایش بسیار خوبی داشت. در مورد بازیکن برزیلی‌مان هم باید بگویم ITC او هنوز آماده نشده است.

او ادامه داد: مصدومیت عقیل اعتمادی، دروازه‌بان دورگه‌مان هم بر طرف شده است ولی برای بازی با استقلال تهران او را به صورت کاملا آماده نداریم و ان‌شاءالله برای بازی‌های آینده کم‌کم آماده می‌شود. مطمئنا وجود دو دروازه‌بان خوب دیگر در تیم‌مان انگیزه‌های حسن هوری را بیشتر کرده است تا با شادابی و چنین کیفیتی کار کند. هوری در دو بازی گذشته عملکرد خوبی درون دروازه داشت و رفاقت و رقابت او با عقیل اعتمادی، کمک‌ حال خودش و تیم بوده است.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان در پایان و در خصوص انتشار مبلغ قرارداد تیم‌ها نیز گفت:‌ اگر این موضوع کمکی به جامعه فوتبال ما می‌کند، خوب است ولی فکر نمی‌کنم کمکی داشته باشد و بیشتر مشکل ایجاد می‌کند. به نظرم این کار حرفه‌ای نیست زیرا مبلغ قراردادها، اطلاعاتی است بین بازیکنان و مربیان با باشگاه‌ها. به نظرم سالم‌سازی و شفاف‌سازی، این نیست. در هر صورت موضوع مهمی نیست ولی اصولی نیست.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید