بازیکنان تیم ملی نیاز به هماهنگی بیشتر دارند | اتاق خبر
کد خبر: 364358
تاریخ انتشار: 20 مرداد 1395 - 18:52
ناظم الشریعه:
سرمربی تیم ملی فوتسال معتقد است برگزاری اردوی دو روزه باعث شد تا بازیکنان به آمادگی و هماهنگی هر چه بیشتر برسند.

محمد ناظم‌‌الشریعه

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمد ناظم الشریعه درباره اینکه برخی از مربیان درخصوص برگزاری اردوی دو روزه اعتراض داشتند، به صحبت پرداخت و گفت: افرادی که اطلاع دقیقی از روند اجرای برنامه های تیم ملی فوتسال ندارند، پیش از اظهار نظر و مصاحبه، می توانند از کادر فنی تیم ملی سوال کنند چراکه مواردشان نه تنها کمکی به موفقیت تیم ملی فوتسال نمی کند، بلکه باعث می شود تیم ملی درگیر حاشیه شود. 

وی افزود: اردوی دو روزه تیم ملی فوتسال به چند دلیل برگزار شد. ابتدا نیاز داشتیم وضعیت بازیکنان مصدوم و دیگر ملی‌پوشان را ارزیابی کنیم و تمرینات تکنیکی و تاکتیکی، تمرینات دفاعی و تمرینات ایستگاهی را برگزار کنیم تا بتوانیم 16 نفر نهایی را برای اعزام به تورنمنت چهار جانبه تایلند انتخاب کنیم. از دیگر برنامه هایی که در این اردو باید انجام می‌شد تست دوپینگ و تکمیل کردن فرم های مربوط به جام جهانی و اعزام به این مسابقات بود.

سرمربی تیم ملی فوتسال در ادامه بیان کرد: تیم ملی باید الویت باشد و موفقیت و اجرای برنامه های تیم ملی برای ما اهمیت دارد. در همین راستا برنامه های خود را که از قبل نیز اعلام کردیم، مرحله به مرحله اجرا می کنیم.

ناظم الشریعه ادامه داد: در این اردو چند بازیکن متاسفانه مصدوم بوده و شرایط جسمانی مناسبی نداشتند. چند بازیکن نیز تحت نظر کادر پزشکی بوده و خوشبختانه مصدومیت‌شان رفع شد. اینکه یک روز قبل از اعزام بازیکنان را جمع کنیم و متوجه وضعیتشان شویم، کار فنی و درستی نیست. این اردو به کادر فنی کمک کرد تا علاوه بر انجام برنامه های تمرینی، وضعیت بازیکنان را ارزیابی کنیم و بهترین تصمیم را برای اعزام بازیکنان به تورنمنت چهارجانبه تایلند بگیریم.

سرمربی تیم ملی فوتسال در پایان خاطر نشان کرد: در این اردو دو روزه چهار  جلسه تمرین داشتیم. جلسه اول ریکاوری بود چراکه بازیکنان پس از بازی‌های لیگ برتر به اردوی تیم ملی ملحق شدند. روز یکشنبه دو جلسه تمرینی بسیار مفید و سنگین را برگزار کردیم و روز دوشنبه نیز یک جلسه تمرین که شامل مرور برنامه های روز قبل بود را بازیکنان انجام دادند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید