واکنش معاونت حقوقی باشگاه استقلال به اتفاقات رخ داده در آکادمی | اتاق خبر
کد خبر: 365790
تاریخ انتشار: 28 مرداد 1395 - 16:58
معاونت حقوقی باشگاه استقلال با انتشار بیانیه‌ای نسبت به اتفاقات رخ داده در آکادمی این باشگاه واکنش نشان داد.

دیدار استقلال و صنعت نفت آبادان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، کمیته حقوقی باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای نسبت به برخی اتفاقات رخ داده در آکادمی این باشگاه واکنش نشان داد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

نظر به اینکه اخیراً برخی از اعضای معلق کادر فنی تیم امید استقلال سیاست فرار به جلو را اتخاذ و با غوغاسالاری درصدد برهم زدن جو و تاثیر بر تصمیمات کمیته انضباطی باشگاه استقلال هستند لازم است پیرو اطلاعیه قبلی و در جهت تنویر اذهان هواداران فهیم استقلال نکاتی تقدیم شود:

1-شکایاتی به کمیته انضباطی باشگاه استقلال واصل گردیده که حکایت از دریافت ده ها میلیون ریال از برخی از بازیکنان متقاضی عضویت در تیم امید استقلال توسط برخی افراد مسوول در این رده دارد . در حالیکه که کمیته انضباطی باشگاه استقلال به صورت فنی و مستقل در حال رسیدگی به گزارشات واصله و بررسی مدارک و اسناد ارائه شده است ، شاهد دو بیانیه از طرف سرمربی سابق این رده بوده‌ایم. این بیانیه‌ها نه تنها کمکی به حل موضوع نخواهد کرد بلکه احتمال ارجاع زود هنگام پرونده و تعقیب کیفری موضوع را افزایش داده است .

2-خیال باطلی است اگر کسی زمانی در تیم بزرگ استقلال بازی کرده، اکنون برای خود حاشیه امنیت قائل باشد و مرتکب تخلف و یا خدای ناکرده جرم گردد و انتظار داشته باشد اتهام وی مورد رسیدگی قرار نگیرد.

3- باشگاه استقلال مصمم است ریشه فساد در تیم های پایه خود را بخشکاند و تسلیم جو سازی های احدی نخواهد شد. اولویت اولیه باشگاه بر تعیین مجازاتهای انضباطی در قالب آیین نامه انضباطی باشگاه بوده لیکن چنانچه تخلفات مزبور اثبات و عنوان مجرمانه ای احراز شود که در صلاحیت مراجع بیرونی باشگاه از جمله مراجع کیفری و یا کمیته اخلاق باشد از ارجاع موضوع به مراجع قانونی ابائی نخواهد داشت.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید