ناظم الشریعه: متاسفانه در دیدار برابر تایلند برخی از بازیکنانمان مصدوم شدند | اتاق خبر
کد خبر: 366782
تاریخ انتشار: 2 شهریور 1395 - 08:10
بازی سنگین و فشرده ای را پشت سر گذاشتیم
سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: بازی مقابل تایلند دیدار سختی بود و بازیکنان نیاز داشتند تا در شرایط سخت مسابقه قرار بگیرند.

محمد ناظم‌‌الشریعه

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال درباره شکست برابر تایلند گفت: هر بازی برای ما حکم دیدار تدارکاتی دارد. ما تاکنون دیدار تدارکاتی و دوستانه نداشتیم تا بازیکنان خود را به صورت جدی محک بزنیم. ضمن اینکه ملی‌پوشان باید در شرایط مسابقه پرفشار قرار بگیرند تا بدانند در شرایط دشوار چه عملکردی از خود به جای بگذارند.

وی در ادامه بیان کرد: عدم برگزاری دیدار تدارکاتی کار را برای ما سخت کرد. تعدادی از مهره‌های خود را به دلیل مصدومیت همراه تیم در تایلند نداشتیم و این موضوع باعث شد تا سیستم بازی خود را  در این تورنمنت تغییر دهیم.

وی در ادامه گفت: حدود ۸ هزار تماشاچی در سالن، تیم ملی فوتسال تایلند را تشویق می کردند و شرایط سالن مسابقه بسیار سنگین بود. علیرغم اینکه دوست ندارم درباره داوری صحبت کنم، اما داوری این بازی اصلا خوب نبود. بازیکنان ما در این مسابقات مصدوم شدند، دو کارته شدند و داور سوت هایی را به ضرر ما زد.

سرمربی تیم ملی فوتسال در پایان گفت: حضور در این تورنمنت، بیشتر جنبه بازی تدارکاتی برای ما داشت و مهمترین هدف ما این است که بازیکنان را به اوج آمادگی و هماهنگی برسانیم. بازی برابر ژاپن همانند دیدار مقابل تیم های قزاقستان و تایلند است و ما هدفمان این است که برنامه ریزی دقیق خود را برای حضوری پر قدرت در رقابت‌های جام جهانی کلمبیا به مرحله اجرا برسانیم. ژاپن به دلیل اینکه در کلمبیا حضور ندارد، صرفا جهت آماده‌سازی تیمش برای دیدارهای پیش رو در این تورنمنت شرکت کرده است. اما شرایط ما با هر سه تیم فرق می‌کند چرا که بازی به بازی با هدفی خاص پیش می‌رویم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید