اطمینان نیواولدبویز از بازگشت مسی به این تیم | اتاق خبر
کد خبر: 367014
تاریخ انتشار: 3 شهریور 1395 - 11:11
مسئولان باشگاه نیواولدبویز از بازگشت لیونل مسی به این تیم بعد از جام جهانی 2018 روسیه مطمئن هستند.

مسی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، لیونل مسی فوق ستاره بارسلونا چندین بار از علاقه خود به بازگشت به فوتبال آرژانتین و تیم سابق خود یعنی نیواولدبویز خبر داده است. این بازیکن فوتبال خود را در این تیم آرژانتینی شروع کرد ولی مشکلات مالی باعث شد تا در نهایت خیلی زود از جمع تیم خردسالان نیواولدبویز جدا و راهی آکادمی بارسلونا یعنی لاماسیا شود و در این تیم تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان تاریخ شود.

کریستیان دی آمیکو، نایب رئیس باشگاه نیواولدبویزدرباره به خدمت گرفتن دوباره مسی از سوی این تیم گفت: من و خیلی از همکارانم مطمئن هستیم به زودی این اتفاق رخ خواهد داد و مسی را در نیواولدبویز خواهیم دید. این رویایی خواهد بود که بهترین بازیکن جهان را به خدمت بگیریم و مسی با پیراهن نیواولدبویز به میدان برود. در صورت یکه این اتفاق رخ دهد اسپانسرهای زیادی به جمع ما اضافه خواهند شد و شرایط باشگاه ما به طور کلی فرق خواهد کرد. ما در چند سال گذشته با بحران مالی روبرو بوده ایم و حضور مسی می‌تواند همه چیز را در تیم ما تغییر دهد و بهتر کند.

پیش‌بینی می شود لیونل مسی بعد از جام جهانی روسیه با جدایی از بارسلونا به تیم سابق خود یعنی نیواولدبویز بپیوندد تا سالهای پایانی فوتبالش را در این تیم سپری کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید