با هیچ کس مشکل ندارم | اتاق خبر
کد خبر: 368268
تاریخ انتشار: 9 شهریور 1395 - 14:27
برانکو:
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید با هیچ کس مشکلی ندارد و پرسپولیس و همه پرسپولیسی‌ها هوادار تیم ملی هستند.

برانکو ایوانکوویچ

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین تیمش گفت: از تمرین امروز رضایت کامل داریم. ما فردا هم تمرین خواهیم داشت. صبح چهارشنبه هم یک جلسه تمرین می‌کنیم و بعد از آن با تیم سایپا یک بازی دوستانه برگزار می‌کنیم. روز پنجشنبه هم دو جلسه تمرین داریم و جمعه نیز تمرین‌های ما تعطیل خواهد بود.

وی همچنین درباره وضعیت مصدومان پرسپولیس هم گفت: کامیابی نیا از ناحیه عضله بالای زانو ضربه خورد و کمی مصدوم شد ولی مشکلی ندارد. عالیشاه هم قوزک پایش دچار مصدومیت شده و باید ببینیم این مصدومیت چقدر جدی است. علوان زاده هم در تمرین مصدوم شد و حامد آقایی هم از ناحیه کتف ضربه خورد و احساس ناراحتی دارد.

برانکو در واکنش به سوالی درباره مشکلی که با کی‌روش داشته نیز گفت: من با چه کسی مشکل داشتم؟ من با هیچ کس مشکل ندارم. آنجا که حق با من است که هست و جایی که حق با من نیست هم بر حرفم اصراری ندارم اما پرسپولیس همیشه در کنار تیم ملی بوده و من نمی‌دانم این اصلا چه سوالی است؟ چه کسی به تیم ملی علاقه ندارد؟ من 5 سال مربی تیم ملی بودم و تمام دنیا را با تیم ملی گشتم و دیدم که چقدر مردم ایران به تیم ملی کشورشان علاقه دارند.

او تاکید کرد: پرسپولیس و همه پرسپولیسی‌ها هوادار تیم ملی هستند. مطمئنیم تیم ملی مهم‌ترین مسئله است و امیدواریم که نتیجه بگیرد.

خبرنگاری از سرمربی پرسپولیس پرسید یکی از روزنامه‌ها نوشته بود که اواعلام کرده تحت هیچ شرایطی رامین رضاییان را در لیست 18 نفره بازیکنانش قرار نمی‌دهد. برانکو در جواب این سوال به گفتن جمله "بگذارید بنویسند" بسنده کرد.

وی همچنین درباره اینکه بعضی او را در زمینه بازگشت رامین رضاییان متهم به عدم مدیریت و کوتاه آمدن می‌کنند، گفت: تمرین‌های من باز است. شما تا حالا در تمرین‌های ما حادثه‌ای دیده‌اید؟ شما چیزی را که می‌بینید باید انتقال دهید نه آن چیزی که روزنامه‌ها می‌نویسند. شما عدم دیسیپلین در تمرین‌ها دیده‌اید و بازیکنان درگیری داشته‌اند؟ آنها (منتقدان) نیستند تا عملکرد مرا ببینند! نمی‌دانم روزنامه‌ها چه می‌نویسند. بگذارید هرچه خواستند بنویسند.

وی همچنین درباره نبود ملی‌پوشان پرسپولیس در تمرین‌های این تیم و اینکه آیا این مسئله آسیبی به روند کار او در تیم نزده است نیز گفت: افتخار می‌کنیم که اینقدر ملی‌پوش داریم. وظیفه ما در پرسپولیس این است که کار کنیم و بازیکنان را آنقدر آماده کنیم و سطح‌شان را بالا بیاوریم که تعداد ملی‌پوشان ما بیشتر شود. البته سرمربی تیم ملی است که تصمیم می‌گیرد که چه بازیکنی را انتخاب کند. در اختیار نداشتن ملی‌پوشان همان طور که برای ما وجود دارد برای سایر تیم‌ها هم این شرایط وجود دارد.

برانکو در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه معمولا ملی‌پوشانی که از تیم ملی خط می‌خورند بعد  از این مسئله از نظر روحی دچار مشکل می‌شوند آیا کامیابی نیا نیز از نظر روحی افت کرده است، گفت: کمال یک بازیکن اعجوبه است. بازیکنی است که واقعا شخصیتش خیلی عالی است و می‌توانم بگویم پرکارترین بازیکن است. او از اینکه در تیم ملی نمانده قطعا ناراحت است اما همزمان یک انگیزه برایش ایجاد شده که بیشتر کار کند و اصلا افتی در کار او حس نخواهد شد.

او در واکنش به سوال دیگری که نظرش را راجع به تیم ملی قطر و حضور بازیکنان خارجی در این تیم جویا شد، گفت: خواهش می‌کنم در سوال کردن صرفه‌جویی کنید. تمرکز من روی تمرین تیمم است و این وظیفه آقای کی‌روش کادر فنی اوست که به بازی با قطر فکر کند. ما فقط از تیم ملی هواداری و این تیم را تشویق می‌کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره بر هم خوردن قرارداد اسپانسری لباس جیووا با تراکتور و تیم ملی نیز گفت: من از جریان‌هایی که می‌گویید خبر ندارم و این اولین بار است که این مسئله را می‌شنوم. این توافقات و سایر مسائل بر عهده کادر مدیریتی باشگاه است. من اینقدر می‌دانم که باید لباس و تجهیزات در اختیار تیم قرار داده شود. اولین بار است و از شما  می‌شنوم که تراکتور و تیم ملی قراردادش را با جیووا لغو کرده است. از این مسئله خبر ندارم و نمی‌خواهم به کسی حمله کنم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا برای تماشای دربی جوانان و امید استقلال و پرسپولیس به ورزشگاه خواهد رفت،  گفت: نه، ما تمرین داریم و نمی‌توانیم برویم.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید