دوم شدن برای آرژانتین یک شکست محسوب می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 368432
تاریخ انتشار: 10 شهریور 1395 - 10:04
بائوسا:
سرمربی تیم‌ ‌ملی آرژانتین دوم شدن را برای این تیم یک شکست می‌داند.

ادگاردو بائوسا

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، آرژانتین فینال جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل و دو فینال متوالی کوپا آمه‌ریکا را (۲۰۱۶ و ۲۰۱۵) در شیلی و آمریکا از دست داد. پس از آن خراردو مارتینو استعفا کرد و ادگاردو بائوسا هدایت این تیم را بر عهده گرفت تا نخستین بازی‌اش را برابر اروگوئه در انتخابی جام جهانی انجام دهد.

سرمربی آرژانتینی گفت‌: در تمام تیم‌ها به دنبال تعادل هستم. آرژانتین هنگامی که توپ را در اختیار داشته باشد حمله می‌کند و زمانی که نداشته باشد دفاع خواهد کرد. این به معنای تعادل است. با برقراری تعادل می‌توان برتر بود.

بائوسا چند هفته‌ پیش به بارسلونا سفر کرد تا از لیونل مسی بخواهد به تیم‌ ‌ملی بازگردد و در این امر موفق شد و قرار است مهاجم آلبی سلسته برابر اروگوئه بازی کند. سرمربی تیم‌ ‌ملی آرژانتین در این باره، اظهار کرد: با مسی درباره کوپا آمه‌ریکا، جام جهانی و ... صحبت کردیم. مسی در شرایط خوبی قرار دارد و از او مراقبت خواهیم کرد.

سرمربی آرژانتین درباره نبود گونسالو ایگواین و سرخیو آگوئرو، گفت‌: دو هافبک تهاجمی (پراتو و آلارید) که جانشین خواهند شد بازیکنان خیلی خوبی هستند. تیم‌ ‌ملی مخالفتی با حضور ایکاردی ندارد. زندگی شخصی ایکاردی ربطی به زندگی حرفه‌ای‌اش ندارد و مشکلی برای حضور در تیم‌ ‌ملی ایجاد نمی‌کند. باید زندگی خصوصی را با زندگی فوتبالی در هم آمیخت. دیروز بازی‌اش را دیدم او خوب بازی می‌کرد. ایگواین، بازیکن تیم‌ ‌ملی است. به تیم جدیدی رفته و نیاز به زمان دارد، اما برای بازی‌های بعدی او را دعوت خواهم کرد.

بائوسا در پایان اظهار کرد: ما آرژانتینی هستیم. دوم شدن را شکست می دانیم. این تفکر بدی نیست چون باعث می‌شود موفق عمل کنیم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید