قطری‌ها خواستار محرومیت نکونام شدند | اتاق خبر
کد خبر: 368811
تاریخ انتشار: 12 شهریور 1395 - 15:19
قطری‌ها از رفتار جواد نکونام بعد از به ثمر رسیدن گل قوچان نژاد خشمگین هستند و خواستار محرومیت دستیار کارلوس کی‌روش شدند.

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و قطر

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، الشرق نوشت: جواد نکونام، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران که برای نخستین بار به عنوان دستیار کارلوس کی‌روش روی نیمکت ایران نشسته بود بعد از گل نخستی که قوچان نژاد به ثمر رساند به طرف نیمکت قطر خوشحالی کرد و باعث شد تا نیمکت آنها تحریک شود و بازی به جنجالی کشیده شود.

قطری‌ها از رفتار نکونام ناراحت و خواستار محرومیت او هستند.

خالد سلمان که یکی از کارشناسان سرشناس قطری است بعد از پایان بازی ، اظهار کرد: نکونام حرکت غیر اخلاقی را انجام داد و باید هم مجازات شود. او به سرمربی تیم و بازیکنان توهین کرد. نباید کنفدراسیون فوتبال آسیا به سادگی از کنار رفتار کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران بگذرد، بلکه باید بدترین مجازات را برای او در نظر گیرد.

او ادامه داد: نکونام روحیه ورزشی نداشت. او با رفتاری تحریک آمیز به بازیکنان و سرمربی ما توهین کرد. رفتار او اصلا درست نبود و باید جریمه شود.

سلمان در ادامه درباره این بازی گفت: بازی سختی بود و بازیکنان قطر وظیفه خود را به خوبی در میدان انجام دادند. متاسفانه شانس با ما یار نبود، اما می توانیم در دیدار برگشت جبران کنیم .

مشعل عبدالله، بازیکن تیم ملی فوتبال قطر هم به حرکت کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران واکنش نشان داد و اضافه کرد: نکونام، بازیکن بزرگی است و به او احترام می گذاریم، اما او رفتار غیر اخلاقی از خود نشان داد. آنچه که رخ داد دور از اخلاق ورزشی بود. ما به ورزش می پردازیم و به دنبال حاشیه سازی و رفتارهای غیر حرفه ای نیستیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید