تیری آنری اسطوره کودکی من بود | اتاق خبر
کد خبر: 374507
تاریخ انتشار: 15 مهر 1395 - 11:32
هازارد:
هافبک تیم ملی فوتبال بلژیک و باشگاه از تیری آنری به عنوان اسطوره دوران کودکی خود یاد کرد و کار کردن با او را لذت بخش دانست.

آنری

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال بلژیک بعد از حضور خوب در جام جهانی 2014 و در ادامه یورو 2016، اکنون در پی صعود به جام جهانی 2018 روسیه است. به همین خاطر بعد از یورو 2016 با کنار گذاشتن مارک ویلموتس از هدایت این تیم، روبرتو مارتینس اسپانیایی را به عنوان سرمربی انتخاب کرد. این مربی نیز که سابقه فعالیت در باشگاه اورتون انگلیس را دارد، تیری آنری را به عنوان دستیارش انتخاب کرد.

ادن هازارد درباره حضور مربیان جدید در تیم ملی بلژیک گفت: این بسیار خوب است که اسطوره‌ای مانند آنری در کادر فنی باشد. از زمان کودکی همیشه بازی‌هایش را دنبال می‌کردم. او یکی از اسطوره‌های من بوده و شانس کار کردن با این مربی برایم بسیار خوب است. علاوه بر آن، تفکراتی که مارتینس به تیم اضافه کرده است نیز جدید و خوب بوده است. مارتینس می‌خواهد تیم در مسیر درستی قرار بگیرد. او دارای تفکرات اسپانیایی است و این بسیار خوب است. می خواهیم در مرحله انتخابی جام جهانی نتیجه خوبی بگیریم. تیم کادر فنی ما بسیار خوب است و همه بازیکنان بلژیک توانستند با آن ارتباط برقرار کنند. مردم بلژیک فوتبال هجومی را دوست دارند. ما هم دوست داریم روی این مسائل کار کنیم تا بتوانیم در رقابت های انتخابی جام جهانی، بهتر از مسابقات قبل عمل کنیم و نتیجه بگیریم.

بلژیک در رقابت های انتخابی جام جهانی روسیه با یونان، بوسنی، جبل الطارق، قبرس و استونی همگروه است و در اولین دیدار با سه گل قبرس را شکست داد. 

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید