بازنشسته نیستم و به کارم ادامه می‌دهم | اتاق خبر
کد خبر: 375069
تاریخ انتشار: 18 مهر 1395 - 10:34
طاهری:
سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید بازنشسته نیست و به کارش در این باشگاه ادامه می‌دهد.

علی اکبر طاهری

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علی‌اکبر طاهری درباره موضوع کناره‌گیری‌اش از تیم فوتبال پرسپولیس به خاطر دو شغله بودن و بازنشسته بودن، گفت: نمی‌دانم چه بگویم درباره این موضوع. این خبر صحت ندارد. چندین بار گفتم در شان خبرنگاران نیست که درباره این مساله صحبت کنند. من الان به عنوان سرپرست باشگاه کارم را انجام می‌دهم.

او در پاسخ به این سوال که آیا بازنشسته است یا خیر؟ گفت: بازنشسته نیستم و کارم را می‌کنم، بابت این موضوع قسم می‌خورم. 

طاهری درباره اینکه چرا حکم او را به عنوان مدیرعامل صادر نمی‌کنند، گفت: من خودم می‌خواهم به عنوان سرپرست فعالیت کنم و با اینگونه اسم‌ها هم کاری ندارم. من دنبال واژه‌ها نیستم. هر کسی خدمت کند لذت دارد. اینکه به شما چه بگویند اصلا مهم نیست. لذتی بالاتر از این نیست که روی لب هواداران خنده باشد. آن چیزی که به من ارزش می‌دهد خنده هواداران است. من از سوی هیات مدیره اختیاراتی دارم که بر اساس آن کار می‌کنم. من به عنوان فرد اجرایی باشگاه فعالیتم را انجام می‌دهم.

او درباره جلسه‌اش با اسپانسر هم گفت: اینگونه نبوده که قبل از داربی باید پولی به بازیکنان پرداخت می‌کردیم. چنین مساله‌ای درست نیست. شرایطی را مهیا کردیم و فعلا کارمان را پیش می‌بریم. شرایط پرداخت ما بستگی به ورودی‌هایمان دارد و با اسپانسرهایمان کار می‌کنیم. گاهی مباحث کم و زیاد می‌شود اما کارمان را انجام می‌دهیم. مشکلاتی در روند اجرای کار وجود دارد و به همین خاطر دائما جلسه می‌گذاریم تا این مباحث برطرف شود. جلسه ما با همراه اول بسیار خوب بود. سال قبل هم بسیار زمان برد تا کارهایمان اجرایی شود. ما فعلا روی مساله بیمه هواداری کار می‌کنیم که باید این موضوع هم حل شود.

طاهری درباره اینکه چرا بحث اسپانسری باشگاه شفاف نیست، گفت: بحث اینکه چقدر در سامانه هواداری عضو داریم در دست ما نیست. گاهی بعضی عضو سامانه هواداری ما می‌شوند و گاهی بعضی جدا می‌شوند و این موضوع دائما در حال کم و زیاد شدن است اما همه اینها ثبت شده و قابل استناد است و بر اساس آن به ما پول پرداخت می‌شود.

او درباره اینکه بحث آنتونی گولچ به کجا رسید، گفت: گولچ با ما قرارداد دارد و باید طبق قراردادشان رفتار کند. گولچ از ایران رفته و برنگشته است. ما هم طبق قرارداد و الزاماتی که داریم رفتار می‌کنیم. طبیعتا هر قراردادی تعهداتی دارد و هر کس این تعهدات را اجرایی نکند باید اصول قرارداد را بپردازد. ما در قراردادها چنین مسائلی داریم و تمام مسائل را دنبال می‌کنیم.

طاهری درباره آخرین وضعیت بازنشستگانی که در باشگاه پرسپولیس فعالیت می‌کنند، گفت: یک بخشنامه در این زمینه آمده و طبق آن بخشنامه یکسری از افراد باید بروند و طبق تعاریفی می شود آن افراد بازنشسته را به کار گرفت.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید