بازی با ایران مثل یک جنگ واقعی است | اتاق خبر
کد خبر: 375245
تاریخ انتشار: 19 مهر 1395 - 02:34
بازیکن کره جنوبی:
جی دونگ وون از اهمیت دیدار برابر ایران صحبت کرد و عنوان کرد این دیدار یک جنگ واقعی است.

به‌ گزارش اتاق خبر، به نقل از ‌ایسنا، تیم‌ ‌ملی فوتبال کره جنوبی سه‌شنبه در چهارمین دیدار خود باید برابر ایران در انتخابی جام جهانی به میدان برود. اعضای تیم‌ ‌ملی فوتبال کره که در هتل استقلال مستقر هستند، جلسات تمرینی خود را در تهران پیش از آغاز مسابقه با ایران انجام دادند.

جی دونگ‌وون، بازیکن تیم‌ ‌ملی فوتبال کره جنوبی قبل از شروع تمرین روز شنبه، دقایقی با خبرنگاران کره‌ای درباره اهمیت بازی سه‌شنبه با ایران به صحبت پرداخت و گفت‌: راه طولانی را برای رسیدن به ایران طی کرده‌ایم و کمی خسته شدیم. در حال‌ حاضر بازیکنان کره خسته هستند و امیدوارم تا شروع مسابقه خستگی ما که بابت سفر بلند به ایران بود بر طرف شود. ما مصمم هستیم تا بازی خوبی برابر ایران به نمایش بگذاریم و بتوانیم سه امتیاز این مسابقه را کسب کنیم و نتیجه‌ خوبی بگیریم. بازی با ایران هیچ وقت آسان نبوده و بازی‌های گذشته نیز این موضوع را تایید می‌کند. این  دیدار مثل یک جنگ واقعی است.

تیم‌ ‌ملی ایران تاکنون در انتخابی جام جهانی در این مرحله گلی دریافت نکرده است. او در پاسخ به سوال خبرنگار کره‌ای درباره این موضوع، گفت‌: اگر ایران در سه دیدار خود در انتخابی جام جهانی گل نخورده، ما نیز توانسته‌ایم 6 گل به ثمر برسانیم و در خط حمله تیم بهتری نسبت به آنها بوده‌ایم. به همین خاطر از اعتماد به نفس بالایی برخورداریم. من فکر می‌کنم اگر بخواهیم ایران را شکست دهیم باید در فرم خوبی قرار داشته باشیم و از آنها نترسیم. آنها تیم خوبی هستند. اهمیت این دیدار خیلی بالاست و ما از این موضوع آگاه هستیم. کسب برد برای هر دو تیم می‌تواند باعث شود تا تیم برنده در موقعیت خیلی خوبی برای صعود از گروه قرار گیرد و ما امیدواریم  که آن تیم ما باشیم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید