ادعای جالب بائوسا در مورد قهرمانی آرژانتین در جام جهانی | اتاق خبر
کد خبر: 375890
تاریخ انتشار: 25 مهر 1395 - 14:47
سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین ادعای جالبی در مورد کسب عنوان قهرمانی در جام جهانی 2018 روسیه داشت.

بائوسا

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم‌ ‌ملی آرژانتین این روزها به دلیل کسب نتایج ضعیف در انتخابی جام جهانی باعث ناامیدی هوادارانش شده است. شکست خانگی یک بر صفر برابر پاراگوئه موقعیت آنها را برای صعود به جام جهانی روسیه به خطر انداخته است.

ادگاردو بائوسا درباره شرایط تیمش گفت‌: تا حد مرگ به این بازیکنان اعتماد دارم و فکر می‌کنم بهترین بازیکنان را در اختیار دارم. شکست برابر پاراگوئه حتی ذره‌ای از اعتماد به بازیکنان را خدشه‌دار نکرده است. آرزوی من قهرمانی با آرژانتین در جام جهانی روسیه است و فکر می‌کنم که این اتفاق در روسیه خواهد افتاد. مطمئن هستم که آرژانتین به این افتخار مهم خواهد رسید.

بائوسا در پاسخ به انتقادها مبنی بر عدم دعوت از مائورو ایکاردی به تیم‌ ‌ملی نیز گفت‌: هر بازیکنی را صلاح بدانم به تیم‌ ‌ملی دعوت می‌کنم. عملکرد تمام بازیکنان را زیر نظر دارم و هر بازیکنی که نظرم را جلب کند و تشخیص بدهم می‌تواند به تیم کمک کند، دعوت خواهم کرد. عملکرد خیلی از بازیکنان را زیر نظر دارم حتی بازیکنانی مانند بلوچی، آکونا و روبن که در لیگ آرژانتین هستند. کارلوس توس نیز هنوز می‌تواند برای تیم‌ ‌ملی مفید باشد. اگر بخواهم ایکاردی را به تیم دعوت کنم، باید به جای بازیکنی همچون گونسالو ایگواین او را به تیم دعوت کنم.

سرمربی آرژانتین در پایان درباره حضور لیونل مسی در ترکیب آلبی سلسته هم اظهار کرد: او بازیکن تاثیرگذاری در تیم است و تاثیرش فراتر از یک بازیکن در تیم‌ ‌ملی آرژانتین بوده است. خوشحال هستیم که او را در تیم داریم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید