اطمینان رونی از بازگشت به ترکیب منچستریونایتد | اتاق خبر
کد خبر: 376711
تاریخ انتشار: 29 مهر 1395 - 16:10
کاپیتان شیاطین سرخ مطمئن است می‌تواند جایگاهش را در منچستریونایتد پس بگیرد.

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، وین رونی در چهار بازی اخیر منچستریونایتد روی نیمکت ذخیره‌ها قرار داشت. او در بازی برابر لیورپول نیز فقط دقایقی توانست در زمین حاضر شود.

رونی درباره وضعیتش در یونایتد گفت‌: از نظر خودم می‌توانم در همه بازی‌ها به میدان بروم و مشکلی ندارم ولی نیمکت نشینی من تصمیم مربی است و به آن احترام می گذارم. هر وقت که به من نیاز داشته باشند، به میدان می روم و با تمام توان خواهم می‌جنگم. هنوز بخش زیادی از فوتبال من باقی‌ مانده است. هفته‌ آینده تازه 31 ساله خواهم شد.

وین رونی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا در حال‌ حاضر سخت‌ترین چالش دوران فوتبالی‌اش را سپری می‌کند یا خیر نیز گفت‌: فکر نمی‌کنم  که این طور باشد. در تمام دوران فوتبالی  که داشتم، با چالش‌های مختلفی روبرو بودم. این همه یک چالش جدید است و البته یک دوره جدید. باید به کار کردن و تمریناتم ادامه بدهم تا وارد ترکیب اصلی تیم بشوم. مطمئن هستم فرصت های من نیز از راه خواهند رسید و به خودم بستگی خواهد داشت که از آن فرصت‌ها استفاده کنم یا خیر.

رونی در پایان درباره تساوی یونایتد برابر لیورپول هم گفت‌: امتیاز خوبی را در زمین لیورپول گرفتیم اما در حقیقت کمی ناامید شدیم چون از چند موقعیتی که نصیبمان شد، بهره نبردیم. این سخت ترین بازی ما قبل از بازی روز پنجشنبه‌مان در لیگ اروپا بود. پس از آن نیز باید با چلسی و سیتی روبرو بشویم. برای ما خوب است که در این مقطع زمانی با این تیم ها روبرو شویم. اگر بتوانیم از این بازی ها با دست پر خارج شویم، می تواند شروع اتفاق‌های خاص برای ما در این فصل باشد.

انتهای پیام   

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید