اعتراض باشگاه تراکتورسازی به داوری دیدار این تیم برابر فولاد | اتاق خبر
کد خبر: 376984
تاریخ انتشار: 1 آبان 1395 - 05:07
باشگاه تراکتورسازی طی بیانیه ای نسبت به قضاوت دیدار این تیم برابر فولاد واکنش نشان داد.

 دیدار تیم های فوتبال تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، باشگاه تراکتورسازی طی بیانیه‌ای نسبت به قضاوت دیدار این تیم برابر فولاد خوزستان واکنش نشان داد. در این بیانیه آمده است:

در بازی‌ که چندین تعویض داشته و مکرراً با برخوردهای بازیکنان دو تیم متوقف می‌شود، تنها چهار دقیقه وقت اضافه گرفته می‌شود که آن هم در هیاهوی اتفاقات داخل زمین ‌در وقت تلف شده زمان تلف می‌شود و داور بدون توجه سوت پایان بازی را می زند.
اتفاقات یا بهتر بگوییم اشتباهات داوری که مکرراً در این بازی تکرار شد و سوت‌های بدون علت که نبض بازی را بهم زد، باعث شد تیم در اجرای تاکتیک های مدنظر سرمربی با مشکل مواجه شود و این امربه علاوه بر تاثیر مستقیم نگرفتن دو پنالتی برای تیم تراکتورسازی شرایط را برای از دست رفتن دو امتیاز تراکتورسازان را فراهم کرد.
قضاوت جانبدارانه داور به شدت در این بازی احساس شد که اشانتیون‌های ویژه‌ای را برای تیم میزبان در این بازی تدارک دیده بود. تصاویر گرفته شده از بازی دیروز گواه ادعاست چرا که در صحنه زیر که دو مربی به یک صحنه (خطای بازی خطرناک سعید آقایی) در وقت‌های اضافه شده اعتراض می‌کنند به طوری که سرمربی تیم فولاد علاوه بر ورود به زمین بازی به سمت نیمکت تیم تراکتورسازی نیز نزدیک می‌شود و اعتراض خود را اعلام می‌کند ولی در عین ناباوری داور دیدار به سمت نیمکت میزبان می‌رود و در حضور ناظر بازی، کادرفنی و سرپرست تیم تراکتورسازی و داور چهارم به صراحت اعلام می‌کند قبول، من در این صحنه اشتباه کردم و انسان  جایز الخطا است ولی شما اخراجید و باید از سکوها بازی را دنبال کنید.
این منطق داور این دیدار جای تامل فراوان دارد چراکه شرایط برابر دو سرمربی در این اتفاق و تصاویر موجود شکار شده از این صحنه بر عدم عدالت داور این دیدار تاکید دارد.
قضاوت تصمیمات داور و اشتباهات تاثیر گذار ایشان در این بازی حساس بر عهده شما مخاطبان عزیز که به راحتی می‌توانید سره را از نا سره تشخیص داده و پی به بی عدالتی قاضی عادل این دیدار ببرید.
امید است با تدابیری که باید صورت گیرد شرایطی فراهم گردد تا زیبایی های فوتبال در مسیر  این ناعدالتی ها قرار نگیرد و تنها در مستطیل سبز با قدرت دو تیم نتایج بازی ها را رقم بزنند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید