دورتموند هم‌چنان رقیب ما در بوندسلیگاست | اتاق خبر
کد خبر: 377740
تاریخ انتشار: 5 آبان 1395 - 05:37
هوملس:
مدافع ملی پوش بایرن مونیخ تاکید کرد لایپزیک امسال یکی از تیم‌هایی است که در مسیر قهرمانی می‌تواند آنها به دردسر بیندازد ولی دورتموند هم چنان مدعی قهرمانی خواهد بود.

متس هوملس

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بایرن مونیخ در این فصل در رقابت‌های بوندسلیگا نسبت به فصل گذشته افت کرده ولی خوش شانس بوده که تیم قدرتمند بوروسیا دورتموند نیز قدر این موقعیت را ندانسته است و با از دست دادن امتیازهای زیاد، باعث شده بایرن مونیخ هم‌چنان صدرنشین بوندسلیگا باشد.

یکی از تیم‌هایی که در این فصل تاکنون برای بایرن مونیخ توانسته مزاحمت ایجاد کند و لقب شگفتی‌ساز بوندسلیگا را به خود اختصاص دهد، تیم لایپزیگ بوده است. تیمی که اکنون متس هوملس، مدافع ملی‌پوش بایرن مونیخ معتقد است می‌تواند تا پایان فصل برای بایرن دردسر ایجاد کند.

متس هوملس درباره رقابت‌های این فصل بوندسلیگا ‌گفت: از نظر من لایپزیگ بازیکنانی را در اختیار دارد که می‌تواند برای ما مشکل ایجاد کند. مطمئن هستم این تیم در پایان فصل در بین 6 تیم برتر قرار بگیرد. باید آنها را جدی بگیریم و به این فکر نکنیم که لایپزیگ فصل گذشته در دسته پایین‌تر بوده است.

هوملس ‌اضافه کرد: بازی خوب و نفراتی که در ترکیب این تیم به میدان می‌روند، فوق‌العاده‌ است. آنها من را به تمجید از خودشان واداشتند. البته هم‌چنان فکر می‌کنم دورتموند بتواند امسال هم رقیب ما برای کسب عنوان قهرمانی باشد. به هیچ وجه نباید آنها را دست کم بگیریم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید