لزوم پیگری تخلفات و سوء استفاده مدیران موسسات مالی ورشکسته | اتاق خبر
کد خبر: 378999
تاریخ انتشار: 12 آبان 1395 - 01:25
لزوم پیگری تخلفات و سوء استفاده مدیران موسسات مالی ورشکسته، علت تاخیر پرواز هواپیماها و عدم مسئولیت پذیری مدیران در این بخش و بی احترامی به مسافران و توضیح علت تعطیلی واحدهای صنعتی و اخراج کارگران در سطح کشور از جمله تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین اجرای

اتاق خبر: اکبر رنجبرزاده عضو هیات رئیسه مجلس در جلسه علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه) و پیش از آغاز بررسی صلاحیت و سه وزیر پیشنهادی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی را به شرح زیر قرائت کرد:

روح الله حضرت پور نماینده ارومیه به وزیر جهاد کشاورزی: دلیل عدم بازاریابی محصولات سیب که در سردخانه ها انبار شده و لزوم خرید تضمینی کشمش و به وزیر راه و شهرسازی: علت تاخیر پرواز هواپیماها و عدم مسئولیت پذیری مدیران در این بخش و بی احترامی به مسافران.

سامری به وزیر راه و شهرسازی: علت عدم لایروبی اروندرود پس از گذشت 27 سال از اتمام جنگ تحمیلی چیست؟ و به وزیر علوم: علت به کارگیری مدیریت ضعیف و عدم سکونت در خرمشهر چیست؟

عبدالغفور ایران نژاد نماینده چابهار به وزیر اقتصاد: رسیدگی و بررسی مدیریت مالیاتی استان سیستان و بلوچستان در خصوص اخذ مالیات بدون در نظر گرفتن قانون و عدم تطابق آن با تولید و درآمد در استان.

جواد ساداتی نژاد نماینده کاشان به وزیر کار: لزوم اعمال حق سختی کار برای توزیع کنندگان مرسولات پستی.

احمد سالک نماینده اصفهان به رئیس جمهور: توضیح علت تعطیلی واحدهای صنعتی و اخراج کارگران در سطح کشور به ویژه در استان اصفهان.

محسن بیگلری نماینده سقز و بانه به وزیر علوم: توضیح علت مدیریت جناحی در دانشگاه پیام نور و کاهش اعتبارات رفاهی و عمرانی آن دانشگاه و به رئیس جمهور: توضیح علت عدم اجرای مصوبات قانونی درباره پیش دبستانی ها و معلمان نهضت سوادآموزی و کم توجهی به مساله مدرسه سازی در استان کردستان.

فاطمه حسینی نماینده تهران و قاسم احمدی نماینده نوشهر به وزیر نیرو: تسریع در رسیدگی در انجام اقدامات موثر در خصوص مجاورت خطوط انتقال برق فشار قوی به مناطق مسکونی.

علیرضا محجوب نماینده تهران به وزرای اقتصاد و صنعت: لزوم پیگیری علت دریافت مبلغ 205 میلیون ریال اضافی از رانندگان تاکسی توسط شرکت ایران خودرو و بانک های عامل.

جمشید جعفرپور نماینده لارستان به وزرای اقتصاد و دادگستری: لزوم پیگری تخلفات و سوء استفاده مدیران موسسات مالی ورشکسته نظیر ثامن الحجج، پدیده و پردیسان که موجب نابسامانی زیادی در کشور شده اند.

امیر خجسته نماینده همدان به وزیر اقتصاد: تسریع در ساماندهی موسسات اعتباری و تبیین مقررات شفاف در این زمینه.

فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب به وزیر کشاورزی: لزوم ساماندهی موضوع کشت، تولید و خرید تضمینی چغندر قند به کشاورزان استان کرمانشاه.

منبع: ایسنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید