موافقت کمیسیون عمران با تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران | اتاق خبر
کد خبر: 422564
تاریخ انتشار: 14 بهمن 1397 - 21:46
نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران و تصویب آن در جلسه امروز کمیسیون عمران خبر داد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سید احسن علوی ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس بیان کرد: در جلسه امروز ادامه طرح اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت بررسی مواد این طرح در کمیسیون عمران به پایان رسید. قرار بود که دولت لایحه خود درباره نظام مهندسی را به مجلس ارسال کند و این طرح با لایحه دولت با یکدیگر ادغام شوند، اما تاکنون دولت لایحه خود را ارائه نکرده است.

وی در ادامه اظهار کرد: در ادامه نیز طرح تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با حضور نمایندگان متقاضی و مسئولان شرکت فرودگاه‌ها رسیدگی شد و در نهایت این طرح در کمیسیون به رأی گذاشته شد و کمیسیون عمران با تقاضای تحقیق و تفحص موافقت کرد.

نماینده مردم سنندج در مجلس تصریح کرد: در ادامه نیز تقاضای طرح تحقیق و تفحص از عملکرد دستگاه‌های اجرایی به خصوص بنیاد مسکن و بانک‌ها در زلزله سال ۹۴ شهرستان‌های اهر و هریس با حضور رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مورد بررسی قرار گرفت. قرار بر این شد که نمایندگان متقاضی تحقیق و تفحص و مسئولان بنیاد مسکن و برخی بانک‌ها نشستی را برگزار کرده و مسائل مربوط به این موضوع را بررسی کنند.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید