مالکان سال گذشته قیمت‌های اجاره را افزایش دادند | اتاق خبر
کد خبر: 106515
تاریخ انتشار: 20 اردیبهشت 1394 - 11:04
اتاق نیوز - رئیس اتحادیه املاک از آرامش بازار مسکن در این ماه خبر داد و گفت: قیمت‌های اجاره به هیچ عنون افزایش نیافته است و مالکان قیمت‌ها را سال گذشته بالا برده‌اند....
اتاق نیوز - رئیس اتحادیه املاک از آرامش بازار مسکن در این ماه خبر داد و گفت: قیمت‌های اجاره به هیچ عنون افزایش نیافته است و مالکان قیمت‌ها را سال گذشته بالا برده‌اند.
حسام عقبایی با بیان اینکه بازار خرید و فروش مسکن در یک ماه و نیم گذشته با رونق همراه بوده است گفت: هنوز از آغاز فعالیت‌های معاملات مسکن در سال گذشته یک ماه بیشتر نگذشته؛ بنابراین نمی‌توان به طور دقیق اعلام کرد که قیمت‌ها افزایش یا کاهش یافته است.
وی در ادامه افزود: برای اعلام دقیق بازار خرید و فروش مسکن، یک فرصت سه ماهه لازم است در طی این مدت قیمت‌ها به ثبات می‌رسد و می‌توانیم نظر قطعی خود را برای پیش‌بینی بازار اعلام کنیم.
رئیس اتحادیه املاک با اشاره به روند مذاکرات سیاسی در این بازار گفت: با لغو تحریم‌ها بازار مسکن نیز تغییر می‌کند و قیمت‌ها به ثبات می‌رسد و یا در نهایت کاهش می‌یابد.
عقبایی با اشاره به اینکه برخی از مالکان قیمت‌های اجاره خود را از سال گذشته چند درصدی افزایش داده‌اند گفت: افزایش قیمت در بازار اجاره نبوده و یا اگر درصد کمی افزایش یافته مربوط به مالکانی بوده است که در سال گذشته قیمت را بالا برده‌اند.
رئیس اتحادیه املاک  با اشاره به اینکه ساخت‌وساز در شش ماهه دوم سال 93 کاهش یافته است گفت: آمارها حاکی از آن است که میزان صدور پروانه‌های ساختمانی در طی سال گذشته کاهش چشمگیری یافته است.
وی خاطرنشان کرد: بازار مسکن در اردیبهشت ماه آرام بوده و خریداران مسکن می‌توانند نهایت استفاده را از آرامش بازار ببرند.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید