هیچ کمبود کالایی در دماوند وجود ندارد | اتاق خبر
کد خبر: 325377
تاریخ انتشار: 22 اسفند 1394 - 13:08
رئیس اتاق اصناف دماوند:
رئیس اتاق اصناف شهرستان دماوند با بیان اینکه هیچ کمبود کالایی در آستانه سال جدید در این شهرستان وجود ندارد، از انجام ۲۱ هزار و ۴۱۳ مورد بازرسی در طول امسال در دماوند خبر داد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از فارس، علیرضا خواجه‌ای با اشاره به بازرسی و نظارت در طول سال ۱۳۹۴ به‌منظور تعدیل، تنظیم و کنترل بازار شهرستان دماوند اظهار کرد: چهار تیم بازرسی به صورت گسترده و در مقاطع مختلف به اجرای طرح‌های بازرسی اعم از نوبه‌ای و راسته‌ای پرداختند و همچنین بر اساس گزارش‌ها و شکایت‌های شهروندان وضع بازار را در شهرها و روستاهای تابعه رصد و مورد بازرسی قرار دادند.
وی در خصوص وضع بازار شهرستان دماوند در سال جاری و ثبات قیمت نسبی کالاها تصریح کرد: با وجود اینکه در بعضی مواقع تعدادی از کالاها با کاهش و یا نوسان قیمت مواجه بوده، اما موجب دغدغه نبوده و با نظارت بازرسان رفع شده است.
رئیس اتاق اصناف شهرستان دماوند ادامه داد: در آستانه سال جدید همه نوع کالا در بازار موجود است و در حال حاضر، هیچ کمبودی وجود ندارد و در این زمینه نیز برنامه‌ریزی‌های لازم با اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند صورت گرفته است.
خواجه‌ای با اشاره به تدابیر اتخاذ شده در راستای خرید برخی کالاها نظیر فرآورده‌های گوشتی بیان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها و تدابیر اتخاذ شده در راستای محفوظ ماندن حق مشتری و عرضه یکسان کالا برای خرید کالاهایی نظیر گوشت مرغ و گوشت قرمز، نرخ این کالاها به صورت روزانه قیمت‌گذاری شده است.
وی افزود: واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف شهرستان دماوند در ایام پایانی سال به صورت میدانی و گسترده و شبانه‌روزی در خدمت شهروندان است و بازار شهرستان دماوند را کنترل و با تخلفات به صورت جدی برخورد می‌کند.
رئیس اتاق اصناف شهرستان دماوند در خصوص عملکرد واحد بازرسی این شهرستان در سال جاری گفت: ۱۹ هزار و ۸۰۰ مورد بازرسی از صنوف، تشکیل ۵۰۷ پرونده و ارجاع آن به اداره تعزیرات، ۳۲۶ مورد رسیدگی به شکایت‌های کتبی و ۷۸۰ مورد خبرهای تلفن ۱۲۴ از جمله اقدامات انجام شده واحد بازرسی و نظارت است.

منبع: اتاق اصناف ایران

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید