سهميه فروش سوخت به ساحل نشينان هرمزگاني با هدف جلوگيري از قاچاق | اتاق خبر
کد خبر: 333323
تاریخ انتشار: 26 فروردین 1395 - 07:29
استاندار هرمزگان خبر داد
استاندار هرمزگان از تصويب و اختصاص سهميه فروش سوخت به ساحل نشينان اين استان در ستاد مبارزه با قاچاق سوخت كشور خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ايرنا، جاسم جادري روز چهارشنبه در ديدار با نماينده ولي فقيه در هرمزگان اظهار كرد: بر اين اساس مازاد سوخت در اختيار شركت هاي تعاوني همچون مرزنشينان قرار خواهد گرفت كه درآمد حاصل از فروش رسمي و قانوني سوخت را در اختيار روستانشينان مناطق ساحلي هرمزگان قرار خواهند داد كه اين كار از قاچاق سوخت جلوگيري خواهد كرد.

وي با اشاره به برنامه هاي دولت براي سال 95 ، گفت: در ابتداي سال همايش تبيين اقتصاد مقاومتي با حضور معاون اول رئيس جمهوري، وزرا و استانداران سراسر كشور برگزار و در اين راستا ستادها و قرارگاه هاي اقتصاد مقاومتي به رياست استانداران در تمامي استان ها تشكيل شده است.

استاندار هرمزگان تصريح كرد: دولت اقتصاد مقاومتي را در بودجه سال 95 و همچنين برنامه ششم توسعه به عنوان محور قرار داده است.

وي به برخي برنامه هاي مهم در هرمزگان اشاره كرد و افزود: دومين همايش سرمايه گذاري هرمزگان روز 30 فروردين ماه با هدف معرفي فرصت ها و ظرفيت هاي سرمايه گذاري استان برگزار مي شود.

جادري خاطرنشان كرد: همچنين با تلاش هاي صورت گرفته استان هرمزگان به عنوان مركز و دبيرخانه دائمي برنامه هاي دهم ارديبهشت روز ملي خليج فارس انتخاب شده كه اين جشنواره نيز در استان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
کد: 94108
نظرات
ADS
ADS
پربازدید