عجیب ترین پیتزاها را امتحان کنید | اتاق خبر
کد خبر: 344052
تاریخ انتشار: 30 اردیبهشت 1395 - 08:50
پپرونی محبوب‌ترین پیتزا در آمریکاست و بیشتر پیتزاها به این صورت سرو می‌شوند، اما بیرون از آمریکا حتی شبیه پپرونی هم نیست.

 برزیل

پیتزای نخود سبز یکی از محبوب‌ترین پیتزاها در برزیل است. پیتزا در برزیل با یک لایه خمیر نازک و یک لایه سس پخته می‌شود. پیتزای تخم بلدرچین، هویچ، چغندر و کشمش از دیگر پیتزاهای پرطرفدار در برزیل است.

پیتزای برزیل

 استرالیا

استرالیایی‌ها با عادات غذایی عجیب و غریبشان در دنیا شناخته شده‌اند. پیتزاهای استرالیایی معمولا یک لایه سس باربیکیو و گوشت‌هایی مثل گوشت تمساح، شترمرغ استرالیایی و کانگورو  سرو می‌شود.

پیتزای استرالیا

 فرانسه

پیتزا با تخم‌مرغ نیمرو پرطرفدارترین پیتزا در فرانسه است، اما در سایر نقاط جهان هم این پیتزا وجود دارد. زرده تخم‌مرغ آن خام است. گاهی اوقات روی پیتزا پخته می‌شود و گاهی اوقات جداگانه پخته و همراه پیتزا سرو می‌شود.

پیتزای فرانسه

 هند

در هند درست کردن پیتزا با گوشت گوسفند رایج است که با ترشی زنجبیل سرو می‌شود.

پیتزای هند

روسیه

در روسیه پیتزای ماهی طرفدار دارد. پیتزای ماهی با انواع ماهی‌ها مثل قزل‌آلا، ساردین، سالمون، تن و پیاز پخته و سرد سرو می‌شود.

پیتزای روسیه

 آلمان

پیتزا تن ماهی پیتزای پرطرفدار در آلمان است. معمولا به تنهایی سرو می‌شود، اما گاهی با سبزیجات و مواد دیگر نیز پخته می‌شود.

پیتزای آلمان

 ژاپن

پیتزا جاگا (Jaga) در ژاپن از ترکیب سس مایونز، بیکن، ذرت، سیب‌زمینی و پیاز پخته می‌شود. این پیتزا در ژاپن طرفدار زیادی دارد.

پیتزای ژاپن

فلسطین

در فلسطین پیتزاها تند هستند. پیتزایی با مرغ، مغزدانه کاج و روغن زیتون همراه با دارچین و فلفل شیرین یک پیتزای خوشمره و پرطرفدار است.

پیتزای فلسطین

 چین

خمیر پیتزا سوسیسی در چین طرفدار زیادی دارد. روی خود پیتزا هم میگو و مایونز سرو می‌شود.

پیتزای چین

منبع: کجارو

94104

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید