کیا ریو شاسی بلند می شود (+عکس) | اتاق خبر
کد خبر: 363443
تاریخ انتشار: 17 مرداد 1395 - 04:45
اگر تصورتان از ریو یک هاچبک یا سدان کامپکت است، باید ذهنیتان را نسبت به این خودرو را تغییر دهید، چرا که کیا قصد دارد با چند جراحی زیبایی ژنتیک این خودرو را تغییر دهد و آن را وارد خانواده شاسی‌بلندها کند.

به گزارش اتاق خبر  به نقل از اتواکسپرس، به دنبال معرفی مدل نیرو در گروه خودروسازی "کیا"، این شرکت مدل‌های ریو  در آینده را به صورت یک خودروی کراس اوور کامپکت کوچک با قابلیت الکتریکی، پلاگین و هیبریدی به بازار ارائه خواهد کرد. این خودروی کوچک قرار است تا سال 2017 وارد بازار شود.

کیا ریو وارد خط کراس‌اوورها می‌شود

کیا ریو وارد خط کراس‌اوورها می‌شود

مقامات شرکت کیا اعلام کرده‌اند که برخی از خودروهای این شرکت در سال آینده در قد و قواره‌های یک شاسی بلند کوچک به بازار وارد می‌شوند. ریوهای جدید یکی از این خودروهاست که در قالب یک خودروی پلاگین- هیبریدی و با یک موتور بنزینی 4 سیلندر در طبقه‌بندی معمول و استاندارد عرضه خواهد شد. اما هنوز مشخص نیست که آیا این خودرو، تمامی ویژگی‌های نیرو را داراست یا متفاوت از آن ساخته می‌شود؟

کیا ریو وارد خط کراس‌اوورها می‌شود

نیرو از یک سامانه بنزینی 1.6 لیتری ، چهار سیلندر با تزریق مستقیم سوخت GDI بهره می‌برد که 103 اسب بخار قدرت تولید می‌کند. این موتور در کنار یک موتور الکتریکی 43 اسب بخاری، درمجموع خروجی 146 اسب بخار و 364 نیوتن‌متر را برای پیشرانه به همراه می‌آورد.

کیا ریو وارد خط کراس‌اوورها می‌شود

به نظر می‌رسد مدل‌های آینده ریو، به صورت استاندارد با قابلیت تمام چرخ ارائه می‌شوند. اما اگر این فرضیه غلط باشد و قابلیت حرکت چرخ‌ها مانند مدل‌های قبلی ریو به صورت 4 چرخ باشد، این مسئله ناامید کننده جلوه خواهد کرد.

کیا ریو وارد خط کراس‌اوورها می‌شود

در مدل‌های ساده و غیر پلاگین و غیرهیبریدی ریو 2016، پنل حاشیه سامانه صوتی نیز به رنگ مشکی پیانویی انتخاب شد. برای پوشش داخلی از رنگ خاکستری، مشکی و خاکی استفاده شده بود و به نظر می‌رسد در مدل‌های جدید با طیف گسترده‌تری روبه‌رو می‌شویم.

کیا ریو وارد خط کراس‌اوورها می‌شود

اما اینک کیا تصمیم دارد مدل‌هایش را با شکل و شمایلی متفاوت وارد خط پلاگین هیبریدی‌ها کند. کیا به این تغییرات راضی نیست و تلاش دارد هاچ‌بک یا سدان‌هایش را به یک کراس‌اوور تبدیل کند.

94105

منبع: عصر ایران

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید