تعامل و همکاری عامل افزایش کارایی شرکت های آب و برق استان است | اتاق خبر
کد خبر: 369709
تاریخ انتشار: 18 شهریور 1395 - 00:40
رییس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان کردستان عنوان کرد: تعامل و همکاری عامل افزایش کارایی شرکت های آب و برق استان است.

اتاق خبر: محمد مصطفی نجفیان گفت: خوشبختانه عملکرد شرکت های آب و برق استان با رضایت شهروندان و مسئولین استانی و کشوری همراه بوده و به جرأت می توان گفت این شرکت ها از بهترین دستگاه های خدمت رسان استان به شمار می روند.

وی هدف از تشکیل این شورا را افزایش تعامل و ارتباطات بین شرکت های آب و برق به هدف هم افزایی و توسعه اتحاد و انسجام درون سازمانی وزارت نیرو در استان ذکر کرد و اظهار داشت: با تشکیل جلسات مستمر و پیگیری مصوبات زمینه رشد و ارتقای صنعت آب و برق استان و حل مشکلات پیش رو فراهم شده است.

وی بیان کرد: تقویت صندوق مشترک مالی، تقویت و اشتراک گذاری زیر ساخت های رفاهی، ورزشی و برگزاری مراسمات مشترک عامل مهم در راستای نزدیکی ساختن پرسنل شرکت های آب و برق و افزایش ارتباطات به شمار می رود و شرکت توزیع نیروی برق آماده همکاری در این زمینه است.

رییس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان کردستان مشکلات نقدینگی و کمبود منابع مالی، عدم وصول به موقع مطالبات مشترکین به ویژه سازمان ها و ارگان های مختلف و انشعابات غیر مجاز را از مشکلات عمده پیش روی صنعت آب و برق استان دانست و افزود: با همکاری و تعامل بیشتر مدیران زمینه حل این مشکلات فراهم شود.

مدیر عامل آب منطقه ای استان کردستان گزارشی از اقدامات انجام شده در دوران ریاست شرکت آب منطقه ای در شورای هماهنگی را تشریح کرد و تشکیل صندوق مشترک مالی، پیگیری مطالبات شرکت های آب و برق از نیرو های نظامی و انتظامی، اختصاص شعبه ویژه بررسی جرائم حوزه صنعت آب و برق در دادگستری کل استان و اقدامات اضطراری به منظور تأمین آب شرب پایدار شهر سنندج با همکاری شرکت های تابعه را از جمله این دستاورد ها دانست.

در ادامه این جلسه مدیران شرکت های آب و برق گزارش از وضعیت شرکت متبوع و مشکلات حوزه کاری خود را مطرح کردند.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید